چرا ما در حال حاضر به دستگاه تصفیه آب نیاز داریم

توضیحات:

 • به نام خدا

  منابع آب محلی برای کاهش حضور آلاینده ها مانند باکتری، سرب، جیوه و آلاینده ها تحت درمان قرار می گیرند. با این حال، این آلاینده ها گاهی می توانند از طریق تصادفات و یا دفع نامناسب مواد خاص وارد آب شوند. برای اطمینان از این که از اینها به خوبی محافظت می شود، تصفیه آب در شارلوت ضروری است. فرایند تصفیه کمک می کند تا آلاینده هایی که ممکن است وارد آب آشامیدنی شما شده اند را حذف کنید. در اینجا برخی از دلایل اصلی این است که چرا شما نیاز به تصفیه آب دارید.

  خطر سرطان کمتر
  مواد شیمیایی و دیگر مواد سمی می توانند راه خود را به منابع آب منتقل کنند که خطر ابتلا به برخی انواع سرطان را افزایش می دهد. از میان برداشتن آب از طریق تصفیه آب ممکن است خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهد که با قرار گرفتن در معرض این مواد همراه است.

  طعم بهبود یافته
  برخی از آلاینده ها بیش از یک خطر سلامتی را ایجاد می کنند. آنها همچنین می توانند عطر و طعم آب آشامیدنی، مانند طعم و مزه فلزی یا دیگر طعم ناخوشایند را تحت تاثیر قرار دهند. آب تصفیه کننده کمک می کند تا از شر این آلاینده ها خلاص شود، که می تواند عطر و طعم آب آشامیدنی را بدون نیاز به جوشش بهبود بخشد.

  سطوح کلر کاهش یافته است
  کلر در آب آشامیدنی می تواند طیف وسیعی از مسائل بهداشتی جدی را ایجاد کند. این موارد عبارتند از:

  خطر ابتلا به سرطان
  مشکلات قلبی عروقی
  آسم
  نقائص هنگام تولد
  با استفاده از سیستم تصفیه آب، سیستم شارلوت کمک می کند تا کلر را در آب آشامیدنی خلاص کنید، که باعث کاهش خطر ابتلا به این مشکلات سلامتی می شود. این کمک می کند تا شما و خانواده تان را از بیماری ها محافظت کنید و می توانید کیفیت کلی زندگی خود را بهبود بخشید.

  راحتی
  آب جوش قبل از استفاده از آن کمک می کند تا آلاینده ها را حذف کند، اما این نیز یک فرایند وقت گیر است، به ویژه هنگامی که مقدار زیادی از آب مورد نیاز است. سیستم های تصفیه آب یک راه مناسب برای خلاص شدن از آلودگی ها را فراهم می کند و همچنین صرفه جویی در وقت.

  آلاینده های لوله کشی کمتر
  اگر شما در یک خانه بزرگتر زندگی می کنید، لوله های خود و سیستم لوله کشی می توانند مس و آلاینده های دیگر را به آب خود وارد کنید. با وجود اینکه آب محلی شما تحت درمان قرار می گیرد، این آلاینده ها می توانند وارد خانه شما شوند زیرا جریان آب از طریق لوله های قدیمی و خورنده خورده شده است. پاک کردن آب شما کمک می کند تا این مواد را از آب آشامیدنی خود بیرون کنید.

  سطح باکتری های پایین تر
  E. coli و دیگر باکتری ها می توانند در هنگام مصرف آب آشامیدنی شما به بیماری های جدی منجر شوند. در حالی که بعضی از این باکتری ها ممکن است باعث علائم خفیف مانند تهوع، دیگران شوند، به ویژه در کودکان، افراد مسن و کسانی که شرایطی دارند که ایمنی آنها را کاهش می دهد، خطرناک است. یک سیستم تصفیه آب شارلوت اطمینان حاصل می کند که آب آشامیدنی شما از این گونه های بالقوه خطرناک باکتری آزاد است.

  صرفه جویی در هزینه
  خرید آب بطری، خانواده شما را به آب می دهد که حاوی آلودگی نیست، اما هزینه خرید این بطری ها می تواند در طول زمان به میزان قابل توجهی افزوده شود. سرمایه گذاری در تصفیه آب سیستم شارلوت منجر به مقدار کمتری پول صرف شده برای داشتن آب تمیز می شود. این در بلند مدت می تواند به صرفه جویی قابل توجه هزینه اضافه شود.

  رد پای کربن پایین
  با استفاده از یک سیستم تصفیه آب می تواند رد پای کربن را کاهش دهد و به محافظت از محیط زیست کمک کند. داشتن آب تصفیه شده در خانه شما در همه زمان ها به معنی عدم نیاز به استفاده از بطری های آب پلاستیکی است که به محیط زیست آسیب می رساند در هنگام دفن زباله ها. شما همچنین با کاهش نیاز به آب بطری که باعث آسیب زیست محیطی از طریق انتشار کربن می شود، از آنجا که از یک مکان به مکان دیگر منتقل می شود.

  غذاهای سالم و نوشیدنی
  سیستم های تصفیه آب برای شما بیشتر از شما فقط آب آشامیدنی فراهم می کند که آلوده نیست. همچنین به شما یک منبع ثابت آب تصفیه شده می دهد که می تواند برای مقاصد دیگر مانند شستشو کردن سبزیجات و سایر محصولات، تهیه غذا و دمیدن قهوه یا چای استفاده شود. این می تواند غذاهای شما و نوشیدنی ها را به طعم تازه تر کمک کند و به شما آرامش خاطر دهد که آنچه که می خورید و نوشیدنی رایگان از آلودگی های مضر است.

  حیوانات خانگی و گیاهان
  تصفیه آب به نفع شما نیست. این همچنین از حیوانات خانگی و گیاهان شما سود می برد. استفاده از آب تصفیه شده هنگامی که کاسه آب حیوانات خانگی شما را پر می کند، به کاهش خطر ابتلا به آلاینده ها می انجامد که ممکن است بر سلامتی آنها تاثیر بگذارد. آبیاری گیاهان خود را با استفاده از منابع آب تصفیه شده نیز باعث کاهش خطر ابتلا به انواع خاصی از مواد می شود که می توانند به آب خود وارد شوند.


 • تهیه و تنظیم توسط آبشار آبی
  تماس : 09391156079
  انتشار مطلب در :