شکستگی و ترکیدن هوزینگ و قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی

توضیحات:

 •  

  آبگرفتگی منزل و نشتی تصفیه آب در منزل

  این شکستگی ها اغلب به علت فشار زیاد آب و همچنین کیفیت نامطلوب قطعات است . این خسارت بخصوص در مناطقی که فشار آب لوله کشی بالا است ، بسیار دیده میشود . همچنین در بعضی موارد دیگر نیز ، پمپ آب ساختمان با ایجاد فشار بسیار بالا و یا ایجاد شوک بسیار شدید در ابتدای شروع به کار ، سبب وقوع چنین اتفاقاتی میشود . پیشنهاد میشود همواره از پمپ آب متناسب با ساختمان خود استفاده کنید . در هر صورت برای اطمینان خاطر بیشتر بخصوص در مناطقی که فشار آب لوله کشی بالاست ، حتما از یک فشار شکن استفاده کنید . این قطعه در محل آب ورودی به دستگاه نصب میشود و اجازه نمی دهد فشار آب ورودی از حد مشخصی ( 70PSI) بالاتر رود . به این صورت ، فشار بالای آب شهری یا شوک های فشاری کنترل میگردد . .

  protect pressure دستگاه فشار شکن و محافظ دستگاه تصفیه آب خانگی

   همچنین گاهی اوقات ، دلیل شکستن و ترک خوردن هوزینگ ها ، ضربه زدن آنها به زمین است . بخصوص این اتفاق ، بیشتر در مواردی دیده میشود که دستگاه پایه ندارد و به همین دلیل همیشه توصیه میکنیم که دستگاه های پایه دار را خریداری کنید .

  دستگاه تصفیه آب بدون پایه

  همچنین گاهی اوقات دیده شده که مخزن دستگاه تصفیه آب میترکد .اگرچه دلیل این امر اغلب کیفیت پایین مخزن است اما باید موارد دیگری نیز مورد بررسی قرار گیرد ، زیرا ممکن است فشار آب ورودی به مخزن بالا رفته باشد و یا سنسور فشار ، عملکرد مناسبی از خود نشان نداده است . توصیه میشود که همیشه از مخزنهای با کیفیت بالا با لایه داخلی فلزی استفاده گردد . 

  explode tank انفجار مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی

   همچنین برای اطمینان بیشتر در مقابل با نشتی های آب ، میتوانید یک سنسور نشتی یاب برای دستگاه در نظر بگیرید تا در صورتی بوجود آمدن هرگونه نشتی ، این سنسور مسیر آب را قطع کند . .


 • تهیه و تنظیم توسط آبشار آبی
  تماس : 09391156079
  انتشار مطلب در :