پارچ تصفیه آب

توضیحات:

 • به نام خدا

  فیلترهای تصفیه آب با ایجاد یک مانع فیزیکی و انجام فرآیند شیمیایی یا بیولوژیکی، آلودگی ها و ناخالصی های آب آشامیدنی را به حداقل می­رسانند.

  انواع مختلف فیلترهای آب برای مقاصد مختلف از جمله کشاورزی، آکواریوم ها استخرها و البته آشامیدن استفاده می­شوند.

  ساده ترین و ارزان ترین روش در میان روش های تصفیه آب آشامیدنی استفاده از پارچ تصفیه آب است. قیمت پارچ تصفیه آب در مقایسه با سایر روش های تصفیه بسیار مقرون به صرفه است و با تهیه آن چندین سال از بابت سالم بودن آب مصرفی تان خیالی راحت خواهید داشت.

  پارچ تصفیه آب مناسب چه کسانی است؟
  اگر در حال حاضر دستگاه اسمز معکوس یا نوع دیگری از سیستم تصفیه هوا را در منزل خود ندارید، تهیه پارچ تصفیه آب راهی بسیار راحت و مقرون به صرفه برای داشتن آب آشامیدنی پاک و با طعم خوب است.

  اگر در شهر شما کیفیت آب زیاد خوب نیست ( مثلا رنگ دارد یا کدر است با بوی خاصی می­دهد) تهیه پارچ تصفیه آب تقریبا برایتان ضروری است.

  تمامی پارچ های تصفیه آب معتبر بازار ( که کمی پایین تر معرفی می­شوند) توانایی از بین بردن میکروب ها و مواد مضر اصلی آب را دارند. اگرچه هر کدام در شاخه ای قوی تر و در شاخه ای ضعیف تر عمل می­کنند، اما به طور کلی تا حد قابل قبولی مواد مضر و بعضا خطرناک آب تصفیه نشده را فیلتر و دفع می­کنند.

  فواید آب فیلتر شده فراتر از صرفا پاکیزگی آن است. زمانیکه از آب آشامیدنی فیلتر شده استفاده کنید به سادگی متوجه مزه بهتر آن نسبت به آب آشامیدنی معمولی می­شوید. این تغییر به دلیل حذف موادی مانند کلر از آب است که می­دانیم بر روی سلامتی هم تاثیر منفی دارند.

  همچنین با استفاده از آب فیلتر شده طعم جدیدی از چای و قهوه را تجربه خواهید کرد.


  پارچ های استاندارد موجود در بازار ایران:
  در حال حاضر معتبرترین و بهترین پارچ های تصفیه آب بازار شامل برندهای زیر است:

  پارچ های معرفی شده دارای ظرفیت های متفاوت از ۵ لیوان تا ۳ لیتر هستند و برای مصارف خانگی کاملا مناسبند.

  همگی این پارچ­ها توانایی حذف موادی از جمله کلر، آفت­ها و فلزات سنگین را دارند و ضد رسوبند.

  فیلتر این پارچ­ ها به طور متوسط هر ۶ هفته الی ۲ ماه باید تعویض شوند و اگرچه از ظاهر فیلتر هم می­توانید زمان عوض کردن آنرا تخمین بزنید، معمولا نشانگری هم روی دستگاه به این منظور تعبیه شده است.


 • تهیه و تنظیم توسط آبشار آبی
  تماس : 09391156079
  انتشار مطلب در :