مغزی درشت کامل شیر برداشت آب

توضیحات:

 • به نام خدا

  معمولا یک دستگاه تصفیه آب مجهز به شیر برداشت می باشد. شیر برداشت تصفیه آب معمولا کوچک و ظریف بوده و تنها برای کارکرد با آب تصفیه شده و سبک ساخته شده است. درصورتیکه آب سخت و دارای رسوبات وارد شیر برداشت تصفیه آب شود، به سرعت آن را خراب می کند. چکه کردن و نشتی شیر برداشت می تواند یکی از عواقب عدم تعویض فیلتر باشد. به هرشکل، اگر شیر برداشت آب خراب شد یا به چکه افتاد، می توان مغزی آن را تعویض نمود. بیشتر انواع شیر برداشت دارای مغزی قابل تعویض می باشند. اگرچه بعضی مدلهای شیر برداشت، مغزی قابل تعویض ندارند و در صورت خرابی، کل شیر برداشت باید تعویض شود.

  بخش داخلی مغزی شیر برداشت ممکن است کوچک باشد و یا بزرگ. اختلاف این دو بسیار کم بوده و تنها در حد چند میلیمتر میباشد که با اندازه گیری دقیق قابل تشخیص است. مغزی ریز یا درشت، هرکدام برای شیرهای خاصی طراحی شده اند. فارغ از اینکه مغزی شیر شما ریز باشد یا درشت، بخش خارجی مغزی هم در انتخاب آن موثر است. قسمت های بیرون مغزی شیر که کلاهک شیر و فلکه شیر روی آن قرار می گیرند، از یک کارخانه تا کارخانه دیگر، ممکن است به شکل متفاوتی طراحی شوند. دسته بلند یا کوتا، پیچ ضخیم یا نازک، رزوه های ریز یا درشت،… همگی از عواملی هستند که ممکن است باعث شوند مغزی تهیه شده، برای شیر برداشت شما قابل استفاده نباشد.

  توصیه

  برای رفع مشکلات ناشی عدم تطابق فلکه با مغزی تنها، اکیدا پیشنهاد می شود مغزی را به همراه فلکه آن تهیه نمایید. در این صورت می توانید مطمئن باشید که روی شیر برداشت شما نصب می شود.

  مغزی با فلکه ممکن است دارای فلکه ستاره ای باشد یا دارای فلکه اهرمی(فانتزی). حتما نمونه متناسب با شیر برداشت خود را انتخاب نمایید.

  بهترین نمونه های مغزی شیر برداشت باید از صفحات سرامیکی در داخل خود استفاده کرده باشند و رنگ آنها از بین نرود.


 • تهیه و تنظیم توسط آبشار آبی
  تماس : 09391156079
  انتشار مطلب در :