۱۰ دلیل برای استفاده از فیلترهای تصفیه آب دوش حمام

توضیحات:

 • به نام خدا

  چنانچه هنوز در خصوص ضرورت استفاده از فیلترهای تصفیه آب دوش حمام تردید دارید ، لطفا دلایل زیر را نیز مطالعه کنید.
   
  ۱ – سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا (EPA) اعلام کرده است که یکی از علل افزایش میزان کلروفرمدر هوا، دوش گرفتن با آب حاوی کلراست. در هنگام استحمام ، میزان کلر وارد شده به هوای حمام بسیار بالا است .
   
  ۲ – میزان کلری که برای گندزدایی و ضدعفونی کردن به آب شهری اضافه می شود ، تقریبا برابر با همان میزان کلری است که به آب استخرها اضافه می کنند. حتی در برخی موارد ممکن است کلر بیشتری هم به آب شهری اضافه گردد.
   
  ۳ – میزان کلری که از طریق استنشاق هوای حمام و یا از راه منافذ پوست به هنگام دوش گرفتن وارد بدن شما می شود ، به مراتب بیشتر از مقدار کلری است که از طریق نوشیدن آب شهری به بدن شما راه می یابد.
   
  ۴ – یکی از علت های خشک شدن پوست و مو بعد از استحمام ، کلر موجود در آب است.
   
  ۵ – در هنگام دوش گرفتن منافذ پوست در اثر گرمای آب ، بازتر شده و در نتیجه کلر و سایر آلاینده هایی که ممکن است در آب وجود داشته باشند ، به راحتی وارد بدن شما می شوند.
  ۶ – دوش گرفتن با آب حاوی کلر یکی از علت های اصلی پیری زود هنگام پوست است.
   
  ۷ – کلر به مراتب سریعتر از آب ، به حالت گاز در می آید لذا میزان غلظت کلر موجود در بخار هوای حمام به مراتب بیشتر از غلظت کلر موجود در آبی است که با آن دوش می گیرید.
   
  ۸ – کلر و مواد شیمیایی اگر از طریق استنشاق وارد بدن شوند ، بسیار زودتر از هنگامی که خورده می شوند ، وارد خون شما خواهند شد.
   
  ۹ – با نصب تصفیه آب دوش حمام ، میزان آلاینده هایی که از طریق بخار آب حمام وارد هوای منزل شده و هوای داخل ساختمان را آلوده می کنند ، به مراتب کمتر خواهد شد.
   
  ۱۰ – برخی از دانشمندان معتقدند که یکی از دلایل احتمالی ابتلا به سرطان سینه در خانم ها ، کلر است چرا که به گفته آنها ، کلر موجود در بافت سینه زنان مبتلا به این سرطان ، ۶۰ تا ۶۵ درصد بیشتر از زنان سالم بوده است.


 • تهیه و تنظیم توسط آبشار آبی
  تماس : 09391156079
  انتشار مطلب در :