شادابی و جوانی با مصرف آب تصفیه شده

توضیحات:

 • به نام خدا

   برخی از آلاینده های درون آب ، روند پیری را در بدن افزایش می دهند. پس اگر از آب لوله کشی استفاده می کنید حائز اهمیت است که از آنچه در آب آشامیدنی شما وجود دارد مطلع باشید. برخی اوقات آب آشامیدنی دارای آلودگی های شیمیایی ، باکتری ها و فلزات سنگین است. بسیاری از مردم فکر می کنند که آب آشامیدنی که از آن استفاده میکنند کاملا پاک و بدون هر گونه آلودگی است! اما در بسیاری از موارد این چنین نیست. محققان به این نتیجه رسیده اند که در برخی از مناطق که میزان آلاینده های موجود در آب آشامیدنی بالاتر از حد مجاز است ، متوسط طول عمر ساکنین آن رو به کاهش است.
  آلودگی های زیادی ممکن است در آب وجود داشته باشد که از جمله آنها ، باکتری ها و میکروارگانیزمهایی نظیر کلی فرم ، اشرشیا ای کلای ، کریپوس پوریدیوم و ژیاردیا هستند که باعث عوارض معده ، سردرد ، بیماری های دستگاه گوارش و ... شوند. آلودگی های معدنی و آلی مانند آرسنیک ، بنزن ، استایرن ، فلوراید ، سرب ، جیوه و مس می توانند باعث عوارض پوستی ، سرطان ، اختلال در گردش خون و حتی مشکلات مربوط به دهان و دندان شوند. مواد گند زدا مانند کلرو دی اکسید کلر می توانند ویتامین e و اسیدهای چرب که به حفظ و نگهداری از پوست کمک می کنند ، را از بین ببرند. علاوه بر این محصولات جانبی که در اثر فرآیند گندزدایی به وجود می آیند مثل تری هالومتان ها ، برومات و ... می توانند عامل سرطان کبد ، کلیه ، پوست ، دستگاه گوارش و همچنین مشکلات سیستم عصبی شوند.

  البته در بسیاری از موارد می توان اطمینان داشت که میزان این آلاینده ها در آب شهری بسیار ناچیز است. اما حتی اگر میزان این آلاینده ها در سطح بسیار ناچیزی باشد ، باز هم قرار گرفتن در معرض آنها در طولانی مدت می تواند منجر به نگرانی های جدی برای سلامتی انسان شود و آثار زیانباری برای بهداشت و سلامت شما داشته باشد.

  راه حل چیست؟
  با استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی می توان به راحتی تمام این آلودگی ها را از آب آشامیدنی حذف نمود. نوشیدن آب خالص و تصفیه شده نه تنها به سلامتی پوست شما کمک کرده و نشانه های پیری را از آن دور می کند بلکه شما را از ابتلا به مشکلات بزرگتری که ممکن است برای سلامتی شما به وجود آید ، مصون می دارد.
  با تهیه و نصب یک دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب می توانید از خانواده و فرزندان خود در برابر این آلاینده ها و سموم محلول در آب محافظت کنید.


 • تهیه و تنظیم توسط آبشار آبی
  تماس : 09391156079
  انتشار مطلب در :