مغزی ریز شیر برداشت

توضیحات:

 • به نام خدا

  معمولا شیر برداشت مجهز به مغزی می باشد. گاهی ممکن است مغزی شیر برداشت بر اثر عوامل مختلفی از جمله رسوب گرفتن یا سائیدگی طی مدت زمان طولانی دچار خرابی شود و عملکرد شیر برداشت را با اشکال مواجه کند.

  بدین منظور تعویض مغزی شیر برداشت راه حل مناسب تر و ارزان تری نسبت به تعویض شیربرداشت می باشد.

  مغزی ریز شیر برداشت از استحکام خوبی برخوردار بوده و قابلیت پیچش روان از جمله ویژگی های بارز آن است. به علاوه آلیاژ باکیفیتی در ساخت و تولید آن به کار رفته است.

  مغزی ریز شیر برداشت به عنوان یک قطعه یدک برای شیر برداشت آب در دستگاه تصفیه آب شناخته می شود.

  بخش داخلی مغزی شیر برداشت ممکن است کوچک باشد و یا بزرگ. اختلاف این دو بسیار کم بوده و تنها در حد چند میلیمتر میباشد که با اندازه گیری دقیق قابل تشخیص است. مغزی ریز یا درشت، هرکدام برای شیرهای خاصی طراحی شده اند.

  فارغ از اینکه مغزی شیر شما ریز باشد یا درشت، بخش خارجی مغزی هم در انتخاب آن موثر است. قسمت های بیرون مغزی شیر که کلاهک شیر و فلکه شیر روی آن قرار می گیرند، از یک کارخانه تا کارخانه دیگر، ممکن است به شکل متفاوتی طراحی شوند.

  دسته بلند یا کوتا، پیچ ضخیم یا نازک، رزوه های ریز یا درشت،… همگی از عواملی هستند که ممکن است باعث شوند مغزی تهیه شده، برای شیر برداشت شما قابل استفاده نباشد.

  باید اضافه کرد که خرید از فروشگاه های مجاز و با سابقه کیفیت کالای شما را تضمین خواهد کرد، بنابراین با خیال راحت می توانید نسبت به خرید این محصول اقدام فرمایید.


 • تهیه و تنظیم توسط آبشار آبی
  تماس : 09391156079
  انتشار مطلب در :