سردوش کاهنده مصرف و افزایش فشار آب HDS2

توضیحات:

 • به نام خدا

  مصرف دوش هاي متداول که بدون به کارگيري هر نوع کاهنده اي مي باشند، در حدود 18 ليتر در دقيقه است. با احتساب 5 دقيقه براي استحمام هر نفر، در حدود 90 ليتر آب پاکيزه با هر بار دوش گرفتن به شبکه فاضلاب وارد مي‌شود. به منظور کاهش مصرف، سر دوش هاي جديد با هدف جايگزيني سردوش هاي قديمي و کاهش مصرف توليد شدند. در طراحي سر دوشي هاي کم مصرف، با مجهز بودن به سیستم Air Turbo و به کار گيري تکنولوژي مخلوط نمودن آب و هوا ، دبي جريان به 9 ليتر در دقيقه کاهش يافته است. استفاده از اين نوع سر دوشي علاوه بر افزایش چشمگیر فشار منجر به 50 درصد صرفه جويي در مصرف آب خواهد شد.
  البته کاهش مصرف آب با توجه به رضايت مشتري از محصول و استفاده از آن صورت گرفته است. اين موضوع را مي توان در گزارشهاي مکرر سازمانهاي ذيربط مشاهده کرد. در اينگونه محصولات، ترکيب فشار هوا و نيروي گرانشي منجر به افزايش فشار آب خروجي از سردوشي ها شده و به اين ترتيب کارايي استفاده از سر دوشي ها افزايش مي يابد.
  همچنین با توجه به وجود نازل های خروجی سیلیکونی این نوع سردوش، در مناطق با آب های دارای املاح زیاد با دست کشیدن روی این نازل ها رسوب به راحتی جدا می گردد.


 • تهیه و تنظیم توسط آبشار آبی
  تماس : 09391156079
  انتشار مطلب در :