گواهینامه های بهداشتی دستگاه تصفیه آب

توضیحات:

 • به نام خدا

  استانداردهای دستگاه تصفیه آب را بشناسیم
  تعدای از استانداردهای دستگاه پالایش آب ، همانند iso استاندارهای شناخته شده هستند. وظیفه آنها بررسی و تضمین کیفیت برای تمام محصولات حائز این اثر است. اما ۲ استاندارد در بین استاندارهای فوق در دستگاه‌های تصفیه آب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. این ۲ استاندارد عبارتند از:

  بنیاد ملی بهداشت (National Sanitation Foundation ) یا به کوتاه (NSF)
  اتحادیه کیفیت آب (water quality association)
  استاندارد نخست به صورت تخصصی بهداشت و ایمنی محصولات پیوسته با مواد غذایی را منظور پیمان می‌دهد. و هستی آن بر روی یک محصول، پسندیده بودن آن محصول برای بدن انسان را اثر می‌دهد. استاندارد دوم نیز به صورت ویژه صنایع مرتبط با آب آشامیدنی را قصد می‌دهد. در پیوسته به شناسایی این دو استاندارد می پردازیم.

  بنیاد ملی بهداشت و یا (NSF) :
  این اساس استاندارد سازی در سنه ۱۹۴۴ به منظور استاندارد سازی بهداشت و ایمنی مواد غذایی در دانشکده بهداشت عمومی میشیگان تأسیس شد و در همان شروع فعالیت خود، فرایندی را برای توسعه نخستین استاندارد خویش درباره مخازن آب سودا و ساز و برگ غذاخوریها ابداء ارائه کرد که این روند به فرایندی برای گسترش و بهبود سایر استاندارهای بهداشت عمومی و ایمنی تبدیل گردید.

  این سازمان توانسته است لغایت به امروز بیش از ۸۰ استاندارد ملی در زمینه بهداشت و ایمنی عمومی را گسترش دهد و در سنه ۱۹۹۰ با ورود این استاندارد به بازارهای بین المللی نام آن به NSF بین‌الملل یا (NSFfInternation) تغییر یافت.

  سازمان NSF در زمینه کیفیت آب و ایمنی آن، ایمنی و سلامت مواد غذایی و محیط‌های درونی همکاری خود را با سازمان بهداشت جهانی از سنه ۱۹۹۷ آغاز نموده و لغایت به امروز این همکاری پیوستگی دارد.
  دستگاه‌های تصفیه آب به عنوان یکتا از مهمترین و دلنازک ترین تجهیزات آب آشامیدنی باید بدست این سازمان مورد بررسی، آزمایش و مهار قرار بگیرند و اگر شما به عنوان مصرف کننده دستگاه‌های تصفیه آب به سلامت خویش و خانوادتان اهمیت می‌دهید، باید دستگاه‌های تصفیه‌ای خریداری کنید که حتماً این استانداردهای دستگاه تصفیه آب را داشته باشد.

  اتحادیه کیفیت آب (water quality association):
  اتحادیه کیفیت آب (WQA) یک مجلس بازرگانی است که صنایع آب و فاضلاب محلی، تجاری، پالایش آب صنعتی و خانگی را در ایالات متحده آمریکا نمایندگی می‌کند. امروزه صنایع پیوسته با پالایش و انتقال آب بسیار گسترده و پیچیده شده است. اتحادیه کیفیت آب در درجه اول صنایع پیوسته با تصفیه آب چه صنایع کبیر و پالایش خانه‌ها و چه دستگاه‌های کوچک خانگی را هدف کار خویش پیمان داده است و هیچ فرقی نمیکند که یک پالایش منزل باشد، یا صنعت سازنده دستگاه‌های تصفیه آب و یا … هدف برای اعضای اتحادیه ۱ چیز است و آن هم فراهم تشکیل آب کاملا سالم و بدون آلودگی برای مصرف کننده. برای تحقق این منظور اتحادیه از چندین جهت اعضای خویش را پشتیبانی می‌کند:
  ۱-مرجع و منابع اطلاعاتی به روز در خصوص آب و سلامت آن
  ۲-پشتیبانی و صدایی رسا برای صنایع آب
  ۳-آموزش حرفه‌ای
  ۴-آزمایشگاه‌های مجهز برای رسیدگی محصولات


 • تهیه و تنظیم توسط آبشار آبی
  تماس : 09391156079
  انتشار مطلب در :