تصفیه آب کلمنی ۱۴ لیتری

توضیحات:

 • به نام خدا

  خصوصیات ظاهری و فیزیکی دستگاه تصفیه آب کلمنی ۱۴ لیتری

  دستگاه تصفیه آب کلمنی ۱۴ لیتری دارای وزن ۳ کیلوگرم است که نسبت به سایر دستگاه های هم رده ی خود از نظر کارایی، وزنی سبک و فوق العاده است. جنس بدنه این دستگاه پلاستیکی بوده که همین امر دلیل اصلی سبک بودن این دستگاه می باشد. از نظر ابعاد هم، نیازمند فضای زیادی نیست(۶۲*۳۰*۳۰). و همانطور که در بالا گفته شد، ظرفیت ذخیره ۱۴ لیتر آب را داراست. پس از نظر فیزیکی و گنجایش برای محیط های اداری کوچک، دفترها، مغازه ها، خانه و … یک انتخاب بی نظیر است.

  مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب کلمنی

  این دستگاه دارای سیستم فیلتراسیون ترکیبی است، که دارای ۷ فیلتر (سرامیکی، کربن اکتیو، شن سیلیکا، زئولیت، شن معدنی، فیلتر اضافه کننده مواد معدنی) می باشد. که با توجه به فیلترهای به کار رفته و ترکیبی که استفاده شده متوجه هستید که تا چه اندازه بر کارایی و کیفیت آب تصفیه شونده توجه شده است.

  فیلتر اضافه کننده مواد معدنی که یکی از بهترین و حساس ترین فیلتر های ممکن می باشد وظیفه ی افزایش PH آب را بر عهده دارد که اکثر دستگاه های تصفیه کمتر به این مورد توجه کرده اند. چرا که میزان مواد معدنی که در دستگاه های تصفیه از آب حذف می شوند باعث می شود که مقداری برای سلامت بدن مضر باشد اما وجود فیلتر اضافه کننده مواد معدنی در مرحله آخر فیلتراسیون باعث می شود که تمامی موارد مهم مربوط به سلامت و کیفیت آب تکمیل شود و مصرف کننده علاوه بر مصرف آب شیرین، یک آب کاملا سالم و مفید را مصرف کند.

  کارایی دستگاه تصفیه آب کلمنی

  این دستگاه با کمک فیلترهای مختلفی را که شامل می شود، این شرایط را فراهم آورده تا انواع مواد و اجسام مضر مانند فلزات، مواد شیمیایی، املاح مضر، کلر، طعم و رنگ و بوی بد موجود در آب، حذف شود و در نهایت با کمک فیلتر اضافه کننده مواد معدنی، مواد معدنی مورد نیاز بدن به آن اضافه شود و آب تصفیه شده با بهترین کیفیت در اختیار کاربر قرار گیرد.

  متوسط عمر فیلتر های به کار رفته در این دستگاه یک سال می باشد، و در نهایت این دستگاه دارای وزن کمی است و نصب و راه اندازی آن آسان است. جهت سهولت در استفاده از آب تصفیه شده یک شیر خروجی با عملکرد پدالی بر روی بدنه تصفیه کن تعبیه شده است.


 • تهیه و تنظیم توسط آبشار آبی
  تماس : 09391156079
  انتشار مطلب در :