اولین تصاویر از تلفن جدید ال‌جی Stylo 6 به بیرون درز کرد!

توضیحات:

 • هندست Stylo 6 برخلاف مدل قبلی خود از یک صفحه ‌نمایش کامل و حاشیه‌های باریک در قسمت بالا و پایین بهره می‌گیرد. در پشت تلفن یک دوربین سه‌گانه با آرایش افقی مشاهده می‌شود. مدل Stylo 5 از یک دوربین برای ثبت تصاویر و ضبط ویدیو‌ها استفاده می‌کرد. در همین قسمت یک سنسور اثرانگشت برای احراز هویت بایومتریک افراد قرار دارد.

  براساس این رندرها، در سمت راست محصول جدید کره‌ای‌ها یک دکمه پاور و در سمت راست آن شکاف سیم‌کارت به همراه دکمه تنظیم صدا تعبیه شده است. در سمت چپ یک دکمه دیگر هم وجود دارد و ما احتمال می‌دهیم که این دکمه به منظور فراخوانی دستیار صوتی گوگل (Google Assistant) طراحی شده باشد. در بخش پایینی ال‌جی Stylo 6 یک پورت USB-C به همراه جک 3.5 میلی‌متری هدفون، میکروفون اصلی مکالمه، بلندگو و یک شکاف برای قلم رویت می‌شود. در بالای نمایشگر نیز یک میکروفون ثانویه وجود دارد.

  رندر منتشر شده توسط Evan Blass، افشاگر معروف، طراحی قلم این تلفن را هم فاش می‌کند.

  تاکنون، هیچ صحبتی درباره زمان معرفی تلفن جدید ال‌جی به میان نیامده است، اما اگر تاریخ نمایش داده شده برروی نمایشگر این تلفن را مدنظر قرار دهیم، می‌توان انتظار داشت که Stylo 6 در تاریخ 18 مه (29 اردیبهشت) به صورت رسمی معرفی خواهد شد.


 • تهیه و تنظیم توسط آبشار آبی
  تماس : 09391156079
  انتشار خبر در :