0
  • سبد خرید شما خالی است !

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اعلام کرد: آب موجود در شبکه های آب شرب مردم اصفهان هیچ مشکلی از جنبه بهداشی نداشته و کاملا ایمن است.

مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی هفته صرفه‌جویی در مصرف آب و برق را یادآور نگاهی نو به مقوله مصرف درست انرژی دانست.

به نظر می‌رسد که شرکت ال‌جی به‌زودی از اسمارت‌فون جدید Stylo 6 رونمایی خواهد کرد. این تلفن به عنوان جانشین گوشی Stylo 5 که در ژوئن سال گذشته میلادی معرفی شده بود، روانه بازار می‌شود. به تازگی نیز تصاویری از رندر‌های مطبوعاتی این گوشی توسط Evan Blass در فضای مجازی منتشر شده است که طراحی آن را فاش می‌کنند.

زنجبیل به گوارش کمک می کند زیرا از خواص ضد حالت تهوع و استفراغ و همچنین ضد نفخ برخوردار است که به کاهش گاز و پشتیبانی از حرکات روده کمک می کند.

محققان دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور(SUTD)در تحقیقی جدید با استفاده از هوش مصنوعی اطلاعات مربوط به پاندمی کووید۱۹ در سراسر جهان را تحلیل و زمان احتمالی پایان یافتن شیوع کووید ۱۹ در کشورهای مختلف جهان را پیش بینی کرده‌اند.

تغییر اقلیم، كاهش نزولات جوی و خشكسالی های اخیر در چهارمحال و بختیاری، بحران آب را به عنوان یكی از دغدغه های مهم، پیش روی تمام بخش ها از جمله كشاورزی قرار داده است.

بسیاری می‌خواهند بدانند آیا لازم است خرما را ضد عفونی کنیم؟ آیا احتمال دارد ویروس کرونا بر روی خرما وجود داشته باشد؟ شست و شوی خرما به چه صورت است تا از ویروس و باکتری پاک شود. خرما همواره پای ثابت سفره افطار است و حالا باید چگونه خرما را ضد عفونی کنیم تا از ویروس‌ها به ویژه ویروس کرونا پاک شود.

قانون گذار سرک کشیدن به تلفن همراه دیگران و دسترسی غیرمجاز به سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی را اگر بدون اجازه شخص باشد جرم به حساب آورده، اما در مواردی که خود شخص، اجازه مشاهده یا ورود به سامانه را داده باشد جرمی روی نمی‌دهد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در اصفهان روند صعودی ندارد و نسبت به گذشته کاهش یافته است.

مطابق محاسبات مرکز پژوهش‌ها، اگر روند سیر این ویروس در ایران مشابه با کشورهای شرق آسیا باشد، به‌نظر می‌رسد که در صورت وجود موج‌های بعدی این روند نیز در کشور ایران محسوس خواهد بود. باید در نظر گرفت که نسبت افراد ایمن و آسیب‌پذیر در یک جمعیت احتمال و بزرگی موج دوم را تعیین می‌کند.

معاون وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی گفت: تفاوت مهمی بین حداقل دستمزد کارگران و میزان دریافتی آنها وجود دارد. در سال ۱۳۹۹ حداقل دستمزد کارگران ۲۱ درصد افزایش دارد اما حداقل میزان دریافتی کارگران ۲۸ تا ۳۲ درصد افزایش یافته است.

اندیشمندان مسیحی و اسلامی در زمینه ارتباط بلایای انسانی به ویژه ویروس کرونا با پایان دنیا نظراتی را ارائه داده اند که به آن پرداخته ایم.

دو ماه قبل هیات باستان شناسی در کف تاریخی خیابان چهار باغ به سنگفرش آجری قاجاری که روی بخش صفوی بود، دست یافتند، ولی حال این منطقه با ابزار ساختمانی و خرده سنگ پر شد و گویی، دفن تاریخ 6 هزار ساله اصفهان بچشم می آید.

رفتن به دامن طبیعت در روز سیزدهم فروردین یک سنت قدیمی در ایران است اما امسال مردم به دلیل شیوع کرونا روز طبیعت را در خانه سپری می‌کنند تا از این ویروس همه‌گیر در امان باشند.

پیام مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان به ‌مناسبت سوم فروردین، روز جهانی آب

برخورداری از آب شیرین و قابل شرب به بحرانی برای اهالی شهر «سوزا» تبدیل‌شده و این مشکل سلامتی مردم و ساکنان این بخش را به خطر انداخته است. باوجود دستگاه‌های آب‌شیرین‌کن در شهر «سوزا»، مردم هرگز طعم آب شیرین را از لوله‌های آب نچشیده‌اند و حتی همین اندک آب به‌اصطلاح شیرین شده را نیز با قطعی‌های طولانی‌مدت و جیره‌بندی دریافت می‌کنند.